Wziernik z kamerką, Niezbędne w każdej domowej apteczce
Wziernik z kamerką, Niezbędne w każdej domowej apteczce
Wziernik z kamerką, Niezbędne w każdej domowej apteczce
Wziernik z kamerką, Niezbędne w każdej domowej apteczce
Wziernik z kamerką, Niezbędne w każdej domowej apteczce
Wziernik z kamerką, Niezbędne w każdej domowej apteczce
Wziernik z kamerką, Niezbędne w każdej domowej apteczce
Wziernik z kamerką, Niezbędne w każdej domowej apteczce

Gadżet obowiązkowy w każdej domowej apteczce: Wielofunkcyjny otoskop z kamerką 6 w 1 Najcieńsza końcówka na rynku – 3,5 mm!

178 zł  89 zł

Promocja -50%! Zamów teraz! Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Zostało już tylko 11 sztuk w promocji!

Dr Wunder - zadbaj o zdrowie całej swojej rodziny!

  Dzięki temu urządzeniu dokładnie zbadasz trudno dostępne miejsca, między innymi: uszy, nos, jamę ustną czy gardło. Wykonasz też wysokiej jakości zdjęcia bez „pikselowania”. Otoskop posiada 6 diod led, dzięki czemu nawet w ciemnych miejscach otrzymasz obraz wysokiej jakości. W efekcie łatwo zmonitorujesz stan zdrowia i otrzymasz zdjęcia do wykorzystania np. podczas teleporady.

  Masz Pytania? Zadzwoń!
   (+48) 668 378 409

  Wielofunkcyjny otoskop 6 w 1 to urządzenie niezbędne w każdym domu

  Wielofunkcyjna kamerka to urządzenie niezbędne w każdej domowej apteczce, które możesz zabrać wszędzie ze sobą. Do działania nie potrzebuje baterii. Wystarczy, że podłączysz ją za pomocą załączonej do zestawu końcówki usbc lub micro usb do swojego telefonu z systemem Android lub poprzez usb bezpośrednio do komputera – i już możesz zacząć korzystać ze wszystkich możliwości kamerki.

  Kamera posiada na końcu 6 diod led, dzięki czemu nawet w ciemnych miejscach otrzymasz obraz wysokiej jakości. Dzięki szerokątnemu obiektywowi można w dobrej jakości sprawdzić najtrudniej dostępne miejsca oraz zrobić zdjęcia z bliska bez „pikselowania” obrazu. 

  Produkt ten świetnie sprawdzi się do kontroli trudno dostępnych miejsc, takich jak uszy, nos, jama ustna czy gardło – zarówno u ludzi, jak i u zwierząt. Kamerka może zostać wykorzystana w innych celach, jak choćby zestawie domowego majsterkowicza.

  Z pomocą tej wielofunkcyjnej kamery, w zaciszu własnego domu możesz sam dokonać kontroli, a także wykonać zdjęcia.

  Uszu

  Nosa

  Jamy ustnej

  Gardła

  Okolic intymnych

  Skóry i włosów

  By wykonać rzetelny wywiad i nie popełnić błędu lekarskiego, a tym samym nie narazić zdrowia pacjenta na poważne konsekwencje, specjalista musi dokładnie obejrzeć chore miejsca. Dzięki temu nowoczesnemu otoskopowi z kamerą wreszcie jest to możliwe podczas konsultacji online! 

  Z pomocą tej podświetlanej kamery możesz dokładnie zbadać trudno dostępne miejsca, oglądając je w przybliżeniu na ekranie komputera, tabletu lub smartfonu. Kamera jest bardzo łatwa w obsłudze. Wystarczy podłączyć kablem USB do telefonu lub komputera a obraz pojawi się na ekranie. Nie wymaga ładowania ani podłączenia dodatkowo do zasilania. 

  Top Notch Printing Quality pagefly template

  Zdalna wizyta lekarska

  • Zdjęcia wykonane za pomocą otoskopu pozwolą postawić dobrą diagnozę i wydać odpowiednie zalecenia. Dzięki przybliżeniu, podświetleniu kamery i 70° widoczności – udostępnisz specjaliście zdjęcia najlepszej jakości.

  Wygoda i komfort

  • Gdy coś Ci dolega i czujesz się źle, nie musisz marnować energii, by jechać do lekarza. Wizytę możesz odbyć kurując się w zaciszu własnego domu. Urządzenie ma niewielką średnicę zaledwie 3,9 mm –nie poczujesz zatem dyskomfortu podczas badania trudno dostępnych miejsc.

  Dlaczego otoskop z kamerą 6 w 1 to najlepszy wybór?

  1

  Prosta obsługa

  Wystarczy, że jednym kliknięciem pobierzesz dedykowaną urządzeniu aplikację internetową i już możesz z jego pomocą tworzyć domową dokumentację medyczną z pomocą kamery.

  2

  Rzetelne sprawdzenie

  Kamera pozwala zbadać trudno dostępne miejsca z przybliżeniem i podświetleniem. Dzięki temu można trafnie zdiagnozować infekcje i choroby uszu, nosa, gardła, jamy ustnej, okolic intymnych czy skóry.

  3

  Kompatybilność

  Za pomocą urządzenia możesz wyświetlać obraz na smartfonie, tablecie i komputerze. Urządzenie i dedykowana mu aplikacja internetowa są kompatybilne z systemami: Android, Windows.

  Prezentacja urządzenia

  Parametry Produktu:

  Trusted Technology Partners
  • Średnica soczewki 3,5mm
  • Średnica urządzenia: 3,9mm
  • Łatwe do umycia, wodoodporne
  • 8 końcówek z miękkiego silikonu i plastiku GRATIS (łatwe do mycia)
  • Piksele: 0,3 MP
  • Szeroki kąt: 70°
  • Ogniskowa: 1,5 cm
  • Źródło światła: wbudowane 6 diod LED
  • Obsługiwane systemy: Android, Windows
  • Pokrowiec w zestawie

  Opinie klientów

  Zakup w 100% bezpieczny! Nie jesteś zadowolony? Zwróć urządzenie do 14 dni od momentu dostawy. Oddamy Ci pieniądze!  Masz pytania? Zadzwoń do nas! (+48) 668 378 409

  Jesteśmy polską firmą. Wszystkie nasze produkty mają naliczony podatek VAT. Każdy produkt objęty jest gwarancją. Nasze dane: Dr Wunder Sp. z o.o. 62-800 Kalisz, Wąska 5, Polska. Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas: biuro@drwunder.pl lub zadzwoń  (+48) 668 378 409
  Regulamin: https://drwunder.pl/policies/legal-notice
  Polityka zwrotów: https://drwunder.pl/policies/refund-policy